Лампа дімеруюча "VISION-8" 8W 4200К GU10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Можна використовувати під димер |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 54 мм х ø50 мм |
| Світловий потік (Лм) | 640 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 105° |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Форма лампи | крапка |
| Температура світла ламп | Нейтральна біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108,14 ₴
