Стрічка світлодіодна "DIGITAL-10"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | входить до комплекту, адаптер, пульт дистанційного керування |
| Кількість в пакованні | рулон — 10 метрів |
| Робоча напруга | 220V/12V |
| Розміри (ДхШхВ) | 6 х 16 мм |
| Світловий потік (Лм) | 200 lm/m |
| Ступінь захисту IP | IP 65 (вологозахищена) |
| Колір | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 978,39 ₴
