
Магнітний трековий шинопровід MAGNET-R2 Врізний для гіпсокартону 12,5мм 2 м чорний
1 132,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 129-006-0002-010
+380 (99) 072-14-22
Viber, Telegram. WhatsApp- +380 (97) 698-12-79
Магнітний трековий шинопровід MAGNET-R2 Врізний для гіпсокартону 12,5мм 2 м чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | врізний для гіпсокартону 12,5 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча напруга | 48V |
| Розміри (ДхШхВ) | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 132,08 ₴
