Світильник аварійний вологозахищений LED "HENRY" 4.5W IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 24 год |
| Час роботи від акумулятора | 3 год |
| Додатково | 3.7V 2400Ah літієвий |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 308 мм х 52 мм х 160 мм |
| Світловий потік (Лм) | 280 lm |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 126 ₴


