Прожектор світлодіодний "OSELO-200" 200W 6400K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 300 мм *B 270 мм *C 40 мм |
| Світловий потік (Лм) | 20000 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 148 ₴


