Лампа світлодіодна "CONVEX-8" 8W 6400K GU10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 54 мм * 50 мм |
| Світловий потік (Лм) | 740 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 38° |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Форма лампи | крапка |
| Температура світла ламп | Холодна біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,10 ₴

