Лампа світлодіодна "FILAMENT MINI GLOBE-4" 4W 4200К E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 78 мм*45мм |
| Світловий потік (Лм) | 450 lm |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Форма лампи | куля |
| Температура світла ламп | Нейтральна біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,55 ₴
