Лампа світлодіодна 220-V "PREMIER - 12" 12W 3000К A60 E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 108 мм * 60 мм |
| Світловий потік (Лм) | 1050 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Колірна температура, К | 3000 К |
| Форма лампи | стандартна (груша) |
| Температура світла ламп | Тепла біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,08 ₴
