Лампа Світлодіодна "PETA-6" 6W 2700K G9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 60,5 мм*15,7 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G9 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура, К | 2700К |
| Форма лампи | капсула |
| Температура світла ламп | Тепла біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,87 ₴
