Лампа Діодна "REFLED - 4" 4W 4200К R39 E14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 35 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 70 мм*39мм |
| Світловий потік (Лм) | 210 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 14 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Форма лампи | рефлекторна (гриб) |
| Температура світла ламп | Нейтральна біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70,31 ₴
