Лампа Діодна "REFLED - 10" 10W 4200К R63 E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 105 мм*63мм |
| Світловий потік (Лм) | 720 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Форма лампи | рефлекторна (гриб) |
| Температура світла ламп | Нейтральна біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105,91 ₴
