


АЛЮМІНІЄВА ВУЛИЧНА ОПОРА ROSA SAL-70G призначена для зовнішнього освітлення вулиць, магістралей і тротуарів. Виконана з анодованого алюмінію. Стійка до перепадів температур і атмосферних впливів.
АЛЮМІНІЄВА ВУЛИЧНА ОПОРА ROSA SAL-70G стане надійною основою для встановлення вуличного освітлення і чудово впишеться в пейзаж вашого міста.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Аллюміній |
| Тип освітлення | Опора |
| Способ монтажа | На анкер |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Вага (кг) | 29.4 кг |
| Діаметр опори біля основи, мм | 146 мм |
| Застосовувані наголовники | WA, WR, WN |
| Висота, м | 7 м |
| Тип використовуваного фундаменту/анкерного пристрою | B — 51A / Z — 51A |
| Розміри основи | 260x200 |
| Діаметр закінчення, мм | 60 мм |
| Висота опори, м | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 444 ₴
