


АЛЮМИНИЕВАЯ УЛИЧНАЯ ОПОРА ROSA SAL-10 WŁ 2/2,5/3,7/5 предназначена для наружного освещения улиц, магистралей и тротуаров. Выполнена из анодированного алюминия. Устойчива к перепадам температур и атмосферным воздействиям.
АЛЮМІНІЄВА ВУЛИЧНА ОПОРА ROSA SAL-10 WŁ 2/2,5/3,7/5 стане надійною основою для встановлення вуличного освітлення і чудово впишеться в пейзаж вашого міста.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота опори, м | 10 |
| Матеріал корпусу | Аллюміній |
| Тип освітлення | Опора |
| Способ монтажа | На анкер |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Вага (кг) | 67.4 кг |
| Діаметр опори біля основи, мм | 176 мм |
| Висота, м | 10 м |
| Тип застосовуваного світильника | Світильники з кріпленням Ø60 |
| Тип використовуваного фундаменту/анкерного пристрою | B — 70 / Z — 70 |
| Розміри основи | 400x300 |
| Діаметр закінчення, мм | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 096 ₴
