
Тросовий підвіс є частиною спеціального комплекту, який складається з троса з кінцевим стопорним елементом, кріплення-куточка, затиску троса, декоративного ковпачка, а також скоби кріплення. Він використовується для кріплення підвісної шинопровода.
Тросовий підвіс можна використовувати для кріплення не одного, а декількох сполучених модулів шинопровода. У цьому випадку модулі шинопровода повинні розташовуватися строго горизонтально, без перекосів, щоб уникнути нерівномірного натягу підвісів.
Монтаж шинопровода за допомогою тросового підвісу виконується досить просто. У першу чергу потрібно підготувати монтажні кріплення підвісів. Потім слід закріпити кріплення-куточок на стелі, просунути трос в скобу кріплення і встановити його затиск в отворі кріплення-кутника. Після цього вільний кінець троса потрібно вставити в затиск, визначити потрібну довжину підвісу і зафіксувати трос. Шинопровід в скобі кріплення фіксується боковим гвинтом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина троса | 2 м |
| Під'єднання | Однофазне |
- Ціна: 352 ₴/м
