
Осветительный 1-фазный шинопровод используется для монтажа осветительных линий, подключения прожекторов и других маломощных приборов. Его используют при монтировании освещения в магазинах, торговых центрах, офисах, в выставочных залах. Использование шинопровода упрощает проектирование даже в тех случаях, когда не известно точное количество и расположение осветительных приборов.
Однофазна шинопроводная рейка білого кольору для монтажу прожекторів складається з алюмінієвого профілю, всередині проходить два мідних провідника в керамічній ізоляції від корпусу. Довжина стандартна – 2 метра, при необхідності рейку можна розрізати.
Шинопровід, як правило, кріпиться до рівної поверхні гвинтами. Його не обов'язково кріпити до стель у приміщеннях. Використовуючи підвісні троси та шинопровід, прожектори можна розмістити на оптимальній висоті.
Клема для підключення до мережі, торцева заглушка. Додатково товар може бути укомплектований коннекторами (прямими, кутовими) для з'єднання шинопроводів між собою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання | Однофазне |
- Ціна: 1 102 ₴/м
