Стрічка світлодіодна "CANTON-24" 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Ціна вказана за 1 м. |
| Кількість в пакованні | Рулон 50 м. |
| Робоча напруга | 24 V |
| Світловий потік (Лм) | 2000 lm/м |
| Колір | 6400K |
| Колір світла | Холодний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,80 ₴
